Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

 

Clubkampioenschap 14/05/2016 :

Van der Ougstraete Pascal
met Fons

Puppy klas

Verkamer Davy met Lola

A - klas

Dewitte Hannah met Mira

B - klas

Bruyneel Yannick met Mellow

Debutanten

Decoster Frederick met Sonic

GP 1

Manhaeghe Martine met Joy

GP 2

Aan iedereen dank voor de deelname

Puppy groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Martine Manhaeghe

Van der Ougstraete Pascal
Fons 99/100 : Clubkampioen
Avet Rudy Filou 99/100
Kerckhof Liselot Bailey 99/100
Bossier Jeannine Pako 98/100
Berckmoes Kurt Beethoven 97/100
Maes Ann Sofie Roxy 97/100
Dorne Rik Aiko 96/100
Lanckriet Sofie Marley 96/100
Lainez Femke Jana 95/100

A groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Willy Lodewyckx

Verkamer Davy Lola 99/100 : Clubkampioen
Leyn Grietje Mieke 96/100
Hoornaert Phillipe Jason 95/100
Pattyn Carmine Ody 92/100
Libaert Chris Nala 92/100
Beernaert Niels Ocean 90/100
Colasse Veronique Beau 88/100
Toebat Sally Charly 84/100
Boerhave Tom Ovik 68/100
Sehers Nico Bono 67/100
Pardo Cindy Kito 66/100
Desmet Kurt Nox 60/100
Kesteloot Dylan Ozzy 57/100
Bailleul Gert-Jan Oni 55/100
Van Goethem Annick Indy 55/100
Cagnie Dorine Billie 54/100
Vantournhout Sofie Billy 54/100
Demeulemeester Delphine Walker 53/100
Maes Ann Sofie Paco 52/100

B - brevet groep :

Keurder

Dewitte Hanna Mira 93/100 : Clubkampioen
Dewaele Rudy Nolan 97/100 : buiten wedstrijd
Deblauwe Alain Oakley 85/100
Vanhamme Mia Obbi 85/100
Hendrickx Sander Nalu 82/100
Valcke Marc Kyara 81/100
Mannekens Ulrike Mara 79/100
Demeyere Mike Toska 75/100
Baert Isabelle Nikay 67.5/100
Hoornaert Michael Bruno 47.5/100
Kindt Hilde Siska 46/100
Opsommer Katrien Otto 42/100

Debutanten :

Keurder

Bruyneel Yannick Mellew 100/100 : Clubkampioen
Smagghe Frederick MG 96/100
Vanneste Gino Roy 91/100
Lodewyckx Claude Maiko 86/100
Vandenhove Lobke Kiebo 82/100
Libaert Chris Jyrka 82/100
Ramon Nancy Mirkov 80/100
Deblaere J-Claude Zarre 78/100
Verkaemer Reginald Kjuni 75/100
Declerq Jan Lara 69/100
Dierynck Martin Tibo 52/100
Ongenaert Fauve Lucy 42/100
Thijs Marleen Tommy 35/100

GP 1 :

Keurder

Decoster Frederick SonicĀ  93/100 : Clubkampioen
Maebe Danny Maico 90/100
Van Den Driessche Lien Lenka 73/100

GP 2 :

Keurder

Manhaeghe Martine Joy 144/150 : Clubkampioen
Vanneste Johan Sam

146/150 : buiten wedstrijd

Dag Winnaar

Declercq Nico Milo 140/150
Rosseel Geert Mersey 126/150
Martin Bousson Mailo 122/150
Top