Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

 

Clubkampioenschap 16/05/2015 :

 

Mauroo Peter met Balou

Puppy klas

 

Dierynck Martin met Tibo

A - klas

 

Theys Marleen met Tommy

B - klas

 

Lodewyckx Claude met Joka

Debutanten

 

Rosseel Geert met Spikey

GP 1

 

Manhaeghe Martine met Joy

GP 2

Aan iedereen dank voor de deelname

Puppy groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Martine Manhaeghe

Mauroo Peter
Balou 100/100 : Clubkampioen
Hoorelbeke Jonas Nala 99/100
Goessaert Hannelore Maika 99/100
Opsommer Katrien Otto 99/100
Lamaire Joran Nova 99/100
Vandeputte Freddy Rambo 98/100
Nouri Masoud Coby 97/100
Venoken Brigitte Winny 96/100
Vlaeminck Hilde Buddy 96/100
Despriet Veerle Lady 95/100
Wittevrongel Sofie Odin 93/100

A groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Willy Lodewyckx

Dierynck Martin Tibo 93/100 : Clubkampioen
Hendrickx Sander Nalu 93/100
Tant Leen Lenka 92/100
Demeyer Mike Tosca 88/100
Jordi Marianne Waldi 86/100
Lambrecht Veronique Jara 80,5/100
Himpe Marleen Nono 75/100 : niet geslaagd
Tant Leen Luna 72/100 : niet geslaagd
Despenter Nele Lobke 68/100 : niet geslaagd
Deconinck Johan Kyra 57/100 : niet geslaagd
Beyls Christelle Nulloh 53/100 : niet geslaagd
Dewitte Hannah Mira 51/100 : niet geslaagd
Lepere Lies Nina 51/100 : niet geslaagd
Defour Karien Patou 47/100 : niet geslaagd
Callens Mathias Sky 44/100 : niet geslaagd

B - brevet groep :

Keurder

Theys Marleen Tommy 81/100 : Clubkampioen
Lodewyckx Willy Maiko 81/100
Kindt Hilde Siska 73/100
Buysens Marinka Nina 59/100

Debutanten :

Keurder

Lodewyckx Claude Joka 95/100 : Clubkampioen
Joye Rudy Murphy 98/100 : buiten wedstrijd
Maebe Danny Maico 96/100 : buiten wedstrijd
Bruyneel Yannick Mirkov 94/100
Decoster Frederick Sonic 94/100
Decroubele Oswald Kenzo 93/100 : buiten wedstrijd
Vandenhove Lobke Kiebo 91/100
Smagghe Frederick MG 90/100
Liebaert Chris Jyrka 82/100 : buiten wedstrijd
Hoornaert Isabel Kobe 82/100
Van den Driessche Lien Lenka 81/100 : buiten wedstrijd
Deblaere J-Claude Zarre 78/100
Bossuyt Sharon Jethro 74/100
Ongenaert Fauve Lucy 71/100
Verkaemer Reginald Kjuni 64/100
Mertens Aurelie Malibu 63/100
Declerq Jan Lara 51/100

GP 1 :

Keurder

Rosseel Geert Spikey  93/100 : Clubkampioen
Bousson Martin Maylo 97/100 : buiten wedstrijd
De Clercq Nico Milo 81/100 : buiten wedstrijd
Vanneste Gino Bo 80/100

GP 2 :

Keurder

Manhaeghe Martine Joy 148/150 : Clubkampioen
Bruyneel Yannick Gindra 148/150
Vanneste Johan Sam 147/150 : buiten wedstrijd
Decoster Frederick Nina 146/150
Ramon Nancy Gypsi 133/150
Martin Bousson Heros 128/150 : buiten wedstrijd
Druart Jacques Jess 122/150
Top