Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

 

Clubkampioenschap 17/05/2014 :

Alle clubkampioenen met de burgemeester van Kuurne Dhr Francis Benoit en de schepen van
sport Dhr Jan Deprez die de bekers hebben overhandigd en het bestuur

 

Tertooy Quinby met Buddy

Puppy klas

Kerchof Angelique met Miel

A - klas

Decoster Frederick met Sonic

B - klas

Lycke Danny met Loesje

Debutanten

Decoster Frederik met Nina

GP 1

Bruyneel Yannick met Gindra

GP 2

Aan iedereen dank voor de deelname

Puppy groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Martine Manhaeghe

Tertooy Quinby
Buddy 99/100 : Clubkampioen
Sarrazin Nemsey Nikki 94/100
Vandevoorde Bryan Toby 91/100
De Bleser Peter Skippy 89/100
Defoort Aline Troika 84/100
Declercq Arthur Bo 83/100

A groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Willy Lodewyckx

Kerchof Angelique Miel 98/100 : Clubkampioen
Lodewyckx Willy Maiko 98/100 : ex
Vanooteghem Nany Mikos 97/100
Maebe Danny Maico 93/100 : buiten wedstrijd
Christine Hellebuyck Camiel 85/100
Lapere Nathalie Nori 82/100
Verthé Tessa Blackie 80/100
Breyne Giovanni Baziel 74/100
Hooghe Stijn Mickey 63/100
Catry Justine Giizmo 57/100
Vroman Nico Frodo 52/100
Lambrecht Veronique Yara 49/100
Dewitte Hannah Mira 36/100

B - brevet groep :

Keurder

Decoster Frederick Sonic 96/100 : Clubkampioen
Bossuyt Tony Loyd 91/100
Kimpe Lieve Manou 89/100
Neirynck Pascal Levy 85/100 : buiten wedstrijd
Declercq Jan Lara 75/100
Verkaemer Reginald Kjuni 74/100
Himpe Marleen Bailey 72/100
Mertens Aurelia Malibu 71/100
Devloo Steffi Falco 63/100
Buysens Marinka Nina 61/100
Eggermont Joyce Luca 54/100
Theys Marleen Tommy 48/100
Ongenaert Fauve Lucy 41/100

Debutanten :

Keurder

Lycke Danny Loesje 94/100 : Clubkampioen
Rosseel Geert Spikey 93/100
Declercq Nico Milo 92/100 : buiten wedstrijd
Bousson Martin Maylo 90/100 : buiten wedstrijd
Dewaele Rudy Siebe 89/100
Broeckaert Caroline Isy 88/100
Decroubele Oswald Kenzo 87/100 : buiten wedstrijd
Deconinck Christa Guappa 86/100
Vandendriessche Lien Lenka 84/100 : buiten wedstrijd
Van Den Heede Steven Sunny 82/100
Deconinck Christa Angel 77/100 : buiten wedstrijd
Demiddele Milan Cora 76/100
Van Den Hove Lobke Kiebo 66/100
Deblaere Jean Claude Zarre 63/100
Delaere Wim Kastaar 60/100
Van Hamme Mia Izzy 41/100 : buiten wedstrijd

GP 1 :

Keurder

Decoster Frederik Nina  87/100 : Clubkampioen
Demiddele Danny Jibwa 82/100
Beernaert Ann Ipke 72/100
Declercq Herold Cobra 66/100

GP 2 :

Keurder

Bruyneel Yannick Gindra 141/150 : Clubkampioen
Vanneste Johan Sam 139/150 : buiten wedstrijd
Martin Bousson Heros 138/150 : buiten wedstrijd
Ramon Nancy Gypsi 131/150
Fabienne Decroubele Eayke 126/150
Karin Furuljas Eros 125/150
Manhaeghe Martine Joy 125/150
Maebe Danny Ibro 102/150 : buiten wedstrijd
Druart Jacques Jess 98/150
Top