Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

 

Clubkampioenschap 11/05/2013 :

Vanden Berghe Anne met Charlie

Puppy klas

Verweider Vincent met Jimmy

A - klas

Muys Maryse met Kousteau

B - klas

Rosseel Geert met Spikey

Debutanten

Manhaeghe Martine met Joy

GP 1

Mike Sanders met Cheinny

GP 2

 

Puppy groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Martine Manhaeghe
Vanden Berghe Anne
Charlie : labrador 100/100 : Clubkampioen
Declerck Herold Moqwai : Tervurense Herder 100/100
Ledure Steffie Marcel : teckel 99/100
Demiddele Milan Myra : mechelse herder 99/100
Schouppe Veerle Marco : bouvier 99/100
Coopman Nancy Falco : amerikaanse cocker 98/100
Dhondt Yves Steven : groenendaeler 95/100

A groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Willy Lodewyckx

Verweider Vincent Jimmy : duitse herder 91/100 : Clubkampioen
Biesbrouck Ivo Lavinya : golden retriever 81/100 : niet geslaagd
Puype Eddy Victor : border collie 81/100 : niet geslaagd
Pauwels Guy Thirra : groenendaeler 72/100 : niet geslaagd
Tack Celine Zita : labrador 72/100 : niet geslaagd
Everaert Karolien Darius : japanse spits 69/100 : niet geslaagd
Himpe Marleen Bailey : chihuahua 69/100 : niet geslaagd
Gorselis Freya Larco : engelse springer 67/100 : niet geslaagd
Claeys Frederick Zita : duitse herder 67/100 : niet geslaagd
Vervaecke Gwendolijn Maddox : australische herder 67/100 : niet geslaagd
Bossuyt Dirk Lars : groenendaeler 66/100 : niet geslaagd
Severine Charlet Falco : witte canadees 43/100 : niet geslaagd

B - brevet groep :

Keurder Diederick

Muys Maryse Kousteau : labrador 95/100 : Clubkampioen
Ghyssens Isabelle Toby : border collie 92/100
Gabriels Jo Hoshi : border collie 86/100
Devloo Steffie Kunai : border collie 86/100
Vermeulen Katrien Shadow : kruising 68/100
Dewaele Gregory Yuca : golden retriever 63/100
Buyssens Marinka Nina : boomer 61/100
Boerhave Tom Esme : pincher 60/100
Vlieghe Angelique Nowgat : chow-chow 54/100
Notebaert Laure Pol : kruising 52/100
Devolder Dimitri Ricco : nova scottia 32/100

Debutanten :

Keurder Diederick

Rosseel Geert Spikey : nova scottia 96/100 : Clubkampioen
Christa Deconinck Gwappa : Border collie 94/100
Steven Vandenheede Sunny : Border collie 92/100
Danny Demiddele Jibwa : Mechelse herder 92/100
Vanneste Stijn Joya : border collie 88/100
Rudy Dewaele Siebe : Schnauzer 87/100
Sharon Bossuyt Jethro : Australische herder 85/100
Demiddele Milan Corrah : mechelse herder 78/100
Vanden Hove Lobke Kiebo : border collie 77/100
Dussart Dieter Nira : golden retriever 77/100
Benjamin Schiettecatte Eros : Australische herder 76/100
Vanneste Lynn Joy : golden retriever 70/100
Lemaire Jurgen Chani : duitse herder 70/100
Dirk Vercaemst Gioia : Tervurense herder 62/100
Coene Mihaita Dizzy : border collie 58/100
Jean - Claude Deblaere Zarre : Border collie 54/100
Cottenie Johan Joske : dobermann 44/100

GP 1 :

Keurder Diederick

Manhaeghe Martine Joy : border collieĀ  97/100 : Clubkampioen
Danny Maebe Ibro : Duitse herder 95/100 : buiten wedstrijd
Decoster Frederick Nina : Border collie 90/100
Herold Declercq Cobra : Groenendaeler 78/100

GP 2 :

Keurder Diederick

Mike Sanders Cheinny : Border collie 145/150 : Clubkampioen
Martin Bousson Heros : Border collie 147/150 : buiten wedstrijd :                   Dag winnaar
Fabienne Decroubele Aiki : Border collie 128/150
Karin Furuljas Eros : Tervurense herder 93/150
Top