Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

 

Clubkampioenschap 2010 :

Puppy groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Martine Manhaeghe
Martine Manhaeghe
Joy 98/100 : clubkampioen
Virginie Tavernier Iron 98/100 : exseco
clubkampioen
Michaël Gaillez Inola 97/100
Pascal Paternoster Bals 96/100
Henk Vanhoutte Boraya 95/100
Luc Byttebier Perrier 95/100
Dieter Steyt Gysa 94/100
Manu Van Loo Bo 93/100
Branco Decoster Branco 92/100
Andy Sanders Juno 91/100

A groep :

Keurder , verantwoordelijke groep Willy Lodewyckx

Jo Gabriëls Hoshi 98/100 : clubkampioen
Marieke Monteyne Frisco 97/100 : geslaagd
Van Tilborgh Luna 94/100 : geslaagd
Vincent Tibackx Zico 93/100 : geslaagd
Hérron Demeulemeester Djambo 89/100 : geslaagd
Stefanie D'Hondt Milow 88/100 : geslaagd
Amick Lefebvre Diesel 86/100 : geslaagd
Demmis Christiaans Feline 79/100 : niet geslaagd
Mathias Goryn Ilco 74/100 : niet geslaagd
Didier Derammelaere Peppa 62/100 : niet geslaagd
Gaëlle Olivier Siska 55/100 : niet geslaagd
Daisy Pauwels Tuur 49/100 : niet geslaagd

B - brevet groep :

Keurders Diederick - Nico Declercq

Kathy Vermeersch Hayissa 93/100 : clubkampioen
Caroline Broeckaert Izzy 93/100
Ivo Biesbrouck Moyito 90/100
David Vandewalle Igor 86/100
Nancy Vanooteghem Beauty 86/100
Delphine Vandemoortele Fargo 74/100
Christophe Deweerdt Shailo 58/100
Kathy Vanneste Zita 54/100
Danny Maebe Ibro 91/100 : buiten wedstrijd
Katrien Derez Gringo 74/100 : buiten wedstrijd

Debutanten :

Keurders Diederick - Nico Declercq

Mike Sanders Chica 100/100 : Clubkampioen
Mario Pauwels Hindy 96/100
Gino Vanneste Boo 92/100
Kaat Wauters Zeus 87/100
Greet Baert Iggy 86/100
Pascale Neirynck Hayco 72/100
Martin Bousson Heros 98/100 : buiten wedstrijd
Ronny Decock Tresc 78/100 : buiten wedstrijd
Katrien Derez Athos 77/100 : buiten wedstrijd

GP 1 :

Keurders Beele Franklin - Nico Declercq

Fabienne Decroubele Aiki 93/100 : Clubkampioen
Kathy Vermeersch Cayto 85/100
Christophe De Raeve Gotti 93/100 : buiten wedstrijd
Ronny Christiaens Smaegel 86/100 : buiten wedstrijd
Herold Declerck Cobra 74/100 : buiten wedstrijd

GP 2 :

Keurders Diederick - Nico Declercq

Mike Sanders Cheinny 149/150 : clubkampioen
Martine Manhaeghe Ketty 106/150
Furuljas Karin Eros 144/150 : Dagwinnaar
Martin Bouson Chanty 144/150 : buiten wedstrijd
Danny Maebe Arco 139/150 : buiten wedstrijd
Top