Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

 

Clubkampioenschap 2009 :

Puppy groep :

Keurder Mia Vanhamme , verantwoordelijke groep Martine Manhaeghe
Ivo Biesbrouck Moyito 100/100 : clubkampioen
Marleen Van Hyfte Figo 100/100
Conny Lodewyckx Giorgio 99/100
Pieter Goddeeris Chadow 99/100
Els Marechal Elgo 98/100
Eddy Goddeeris Haïka 97/100
David Remmerie Darko 96/100
Filip Soen Kiara 95/100
Pedro Devolder Collette 94/100
Danny Verkest Haiko 94/100
Marieke Monteyne Frisco 91/100
Bianca Deleu Hope 89/100
Bruno Terryn Gysmo 88/100

A groep :

Keurder Mia Vanhamme , verantwoordelijke groep Willy Lodewyckx

Frederick Smagghe Chica 99/100 : clubkampioen
Geoffrey Nenin Zeno 99/100 : geslaagd
Kathy Vermeersch Hayissa 97/100 : geslaagd
Marleen Garrein Djuke 97/100 : geslaagd
Valentijn Ponseele Kito 92/100 : geslaagd
Wouter Meurise Hercules 92/100 : geslaagd
Cathy Vanneste Zita 92/100 : geslaagd
Pascale Neirynck Hayco 88/100 : geslaagd
Johnny De Paepe Hoena 87/100 : geslaagd
Marie-Paul Devolder Floere 85/100 : geslaagd
Devy L'Oeulle Bono 84/100 : geslaagd
Geert Dewitte Zita 83/100 : niet geslaagd
Caroline Lefevre Hoagy 82/100 : geslaagd
Kathy Valcke Beau 82/100 : geslaagd
Eline Lefevre Hummer 82/100 : geslaagd
Michaël Gayez Troy 81/100 : geslaagd
Sonja Wyfels Tsunami 77/100 : niet geslaagd
Geert Lesage Max 72/100 : niet geslaagd
An Marchau Onko 65/100 : niet geslaagd
Sylvie D'Hondt Guapa 63/100 : niet geslaagd
Maryke Vandeputte Gilles 41/100 : niet geslaagd
Henk Buysse Hil 35/100 : niet geslaagd

B - brevet groep :

Keurders Beele Franklin - Nico Declercq

Mario Pauwels Hindy 96/100 : clubkampioen
Steven Vandenheede Harlequino 92/100
Nancy Vanooteghem Guinta 80/100
Marleen Garrein Gill 77/100
Frederick Smagghe Colin 76/100
Frederick Smagghe Gucci 72/100
Delphine Vandemoortele Fargo 60/100
Conny Lodewyckx Goliath 52/100
Jean-Paul Buyck Cybor 21/100

Debutanten :

Keurders Beele Franklin - Nico Declercq

Geoffrey Nenin Casper 88/100 : clubkampioen
Gino Vanneste Bo 84/100
Rudolf Brison Snoepy 76/100
Ivan Slambrouck Efayah 76/100
Marie-Jeanne D'Hondt Cara 73/100
Ivo Biesbrouck Fayca 70/100
Steven Vandenheede Enjoy 66/100
Bruno Messiaen Flor 64/100
Kaat Wauters Zeus 60/100
Christof Deraeve Gutti

94/100 : buiten wedstrijd

Dag winnaar

GP 1 :

Keurders Beele Franklin - Nico Declercq

Kathy Vermeersch Cayto 85/100 : clubkampioen
Willy Lodewyckx Arca 82/100
Martine Manhaeghe Ketty 77/100
Fabienne Decroubele   89/100 : buiten wedstrijd

GP 2 :

Keurders Beele Franklin - Nico Declercq

Mike Sanders Cheinny 148/150 : clubkampioen
Geert Rosseel Steady - Line 143/150
Sofie Maes Danousch 129/150
Rene Ysebaert Spirou 119/150
Danny Maebe Arco 128/150 : buiten wedstrijd

 

Top